All In One WP Security vv3.7.2 - en to pl_PL translation catalogue (29 entries)

en: No items found.
pl_PL: Nie znaleziono wyników.

en: Bulk Actions
pl_PL: Działania masowe

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Show all dates
pl_PL: Pokaż wszystkie daty

en: List View
pl_PL: Widok listy

en: Go to the first page
pl_PL: Idź do pierwszej strony

en: Go to the previous page
pl_PL: Przejdź do poprzedniej strony

en: Current page
pl_PL: Bieżąca strona

en: Please enter an answer in digits:
pl_PL: Podaj wynik (liczba):

en: one
pl_PL: jeden

en: two
pl_PL: dwa

en: three
pl_PL: trzy

en: four
pl_PL: cztery

en: five
pl_PL: pięć

en: six
pl_PL: sześć

en: seven
pl_PL: siedem

en: eight
pl_PL: osiem

en: nine
pl_PL: dziewięć

en: ten
pl_PL: dziesięć

en: eleven
pl_PL: jedenaście

en: twelve
pl_PL: dwanaście

en: thirteen
pl_PL: trzynaście

en: fourteen
pl_PL: czternaście

en: fifteen
pl_PL: piętnaście

en: sixteen
pl_PL: szesnaście

en: seventeen
pl_PL: siedemnaście

en: eighteen
pl_PL: osiemnaście

en: nineteen
pl_PL: dziewiętnaście

en: twenty
pl_PL: dwadzieścia
